Register Arama Bugünkü Mesajlar Tüm Forumu Okundu Say

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 26 Jul 2018, 00:31
TTayfun's Avatar
TTayfun Yönetici
lisansdevir founder
TTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant future
 
Kayıt Tarihi: Nov 2017
Gerçek Ad: Tayfun T.
Tasarım: Kırmızı İçki,Wide
"Üyeliğiniz henüz aktifleştirilmemiş" uyarısını mı görüyorsunuz?

Yeni kayıt olduktan sonra Üyeliğiniz henüz aktifleştirilmemiş uyarısını görmek gayet normaldir, telaşlanmanıza gerek yoktur. Çünkü yeni üye olan tüm üyelerin talepleri LD yöneticilerine iletilmektedir, ve yönetici onayı alındıktan sonra üyelik talebiniz onaylanmaktadır. Bu süreçte bu uyarıyı görebilir ve bazı forum kullanımlarınız kısıtlı durumda olacaktır.

En yakın sürede üyelik talebiniz bize ulaştıktan sonra eğer foruma kayıt amacınızı güzel bir şekilde doldurduysanız üyeliğiniz onaylanmaktadır. Eğer üyelik bilgilerinizde bir eksiklik fark edilmesi halinde size LD yönetimi tarafından Özel Mesaj gönderilir ve bu çerçevede onay almanız için yapmanız gerekenler gönderilir. Bu yüzden özellikle onay aşamasında gelecek özel mesajları dikkatle takip etmeniz gerekmektedir. Eğer üye olurken doldurduğunuz forum ve bilgilerinizde problem gözükmezse doğrudan onay alırsınız ve LD ailesine katıldığınıza dair bir özel mesaj alırsınız.

Onay aşamasında aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için bu kısımdan yeni konu açarak LD yönetimine sorabilirsiniz.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Şunları Yapabilirsin
Yeni Konu Açmak
Konuya Cevap Yazmak
Eklenti Eklemek
Düzenleme Yapabilmek

Forum Atla


LD'de Yeni misin? Yardıma mı ihtiyacın var?

All times are GMT +3. The time now is 15:01.

Tasarım Özelliği | Genişlik: Geniş Renk: "Üyeliğiniz henüz aktifleştirilmemiş" uyarısını mı görüyorsunuz? "Üyeliğiniz henüz aktifleştirilmemiş" uyarısını mı görüyorsunuz? "Üyeliğiniz henüz aktifleştirilmemiş" uyarısını mı görüyorsunuz? "Üyeliğiniz henüz aktifleştirilmemiş" uyarısını mı görüyorsunuz? "Üyeliğiniz henüz aktifleştirilmemiş" uyarısını mı görüyorsunuz?