Register Arama Bugünkü Mesajlar Tüm Forumu Okundu Say

Reply

Thread Tools
Old 18 Jul 2018, 13:30
TTayfun's Avatar
TTayfun Yönetici
lisansdevir founder
TTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant futureTTayfun has a brilliant future

Gerçek Ad: Tayfun T.
Tasarım: Kırmızı İçki,Wide
Web Üye Yönetim Sistemi

Bazı kurumlarda kaydı bulunan yüzlerce hatta binlerce üyenin bir program altında kaydının alınması ve yönetilmesini sağlayan bütüne web üye yönetim sistemi denmektedir. Bu kuruluşlara örnek vermek gerekirse; oteller, spor tesisleri, SKT’lar, sendikalar sıralanabilmektedir. Üyelik sisteminin temel prensibi üye takibinin kolay ve pratik bir şekilde yapılmasına dayanmaktadır. Üyelerin ya da ziyaretçilerin her türlü bilgilerinin tutulduğu ve takibinin kolaylıkla sağlandığı data alt yapısı üyelik sistemini açıklamaktadır.

Faydalarına bakılacak olduğunda:
  • Binlerce üyenin kolaylıkla kaydedilmesi,
  • Takiplerinin yapılabilmesi,
  • Üyeliklerin dondurulması ve yenilenmesi,
  • Ücretlerin takibi,
  • Hizmet takibinin sağlanması,
  • Öneri, görüş ve şikayetlerin takip edilmesi,
  • Üyelerin birbirleri ile iletişime geçebilmesi bu sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir.

UYARI: Makalem, izinsiz paylaşılamaz.
Tayfun.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Şunları Yapabilirsin
Yeni Konu Açmak
Konuya Cevap Yazmak
Eklenti Eklemek
Düzenleme Yapabilmek

Forum Atla

LD'de Yeni misin? Yardıma mı ihtiyacın var?

All times are GMT +3. The time now is 14:46.

Tasarım Özelliği | Genişlik: Geniş Renk: Web Üye Yönetim Sistemi Web Üye Yönetim Sistemi Web Üye Yönetim Sistemi Web Üye Yönetim Sistemi Web Üye Yönetim Sistemi